Stan na I kw. 2020 r.

8 kwietnia 2020

Na koniec marca br. zostało wykonane całe ogrzewanie podłogowe w budynku, wraz z wykonaniem wylewek końcowych i tynków. Została też zamontowana cała kotłownia (montaż pomp ciepła szwedzkiej firmy Nibe). Cała instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna została w pełni zakończona.

Na korytarzach oraz klatce schodowej rozpoczęte zostało układanie płyt marmurowych breccia (ciepły odcień beżu). Montaż drzwi wejściowych do apartamentów przewidziany jest po 20 kwietnia 2020 r. Na zewnątrz cały czas trwają prace na elewacji zewnętrznej (zaawansowane są w 75%-została zaciągnięta pierwsza warstwa siatki i kleju). Zakończone zostały prace zabezpieczające balkony, obecnie rozpoczął się montaż balustrad oraz przegród między balkonami. Planowany termin zakończenia to 15 maja 2020 r.

Na dachu budynku kończone są prace nad izolacją i ociepleniem. Na początku maja 2020 planujemy montaż paneli fotowoltaicznych. Po 12 kwietnia br. rozpocznie się montaż sufitów podwieszanych na poszczególnych piętrach (na korytarzach) oraz klatkach schodowych
Prace idą zgodnie z harmonogramem, pomimo trudnej obecnie sytuacji . Mamy nadzieję, że 30 czerwca 2020 r. będzie końcowym terminem budowy zgodnie z planem.

Przepiękny widok Bałtyku z własnego mieszkania to unikatowa cecha dostępna tylko w Natural Baltic Darłówko . Otwierając okno własnego balkonu można poczuć się jak na prywatnej plaży. Szerokie i przestronne tarasy przy każdym apartamencie będą umożliwiały wystawienie własnych mebli tarasowych . W naszej ofercie dostępnych jest jedynie kilka apartamentów z widokiem na morze, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów.

Stan na I kw. 2020 r.